אודות צור-קשר מפת-הגעה תנאי-שירות התחבר
כל המוצרים
חפש אותנו בפייסבוק 08-8580030
ראשי    /    מתקנים מתנפחים -ציוד לגן ילדים
קטגוריות
מתקנים מתנפחים -ציוד לגן ילדים
 מתקנים מתנפחים וחצר גני הילדים הם המקום האהוב ביותר על הילדים, המתקנים הרבים והמזמינים גורמים לילדים אושר ושמחה, שם הם מפעילים את כל המרץ שלכם ואם יש שם מתקנים מתנפחים אז השמחה היא רבה. 

ציוד לגני הילדים - מתקנים מתנפחים

חצר גני הילדים הם המקום האהוב ביותר על הילדים, המתקנים הרבים והמזמינים גורמים לילדים אושר ושמחה, שם הם מפעילים את כל המרץ שלכם ואם יש שם מתקנים מתנפחים אז השמחה היא רבה.

חגיגה בגן הילדים

כשמביאים מתקנים מתנפחים לגן, תמיד זאת חגיגה לילדים, הם מתרגשים ומחכים בקוצר רוח, הם מדברים על זה כבר כמה ימים לפני האירוע, המתקנים המתנפחים הם כבר חלק בלתי נפרד מפעילות החצר בגן, מירב האפשרויות במתקנים המתנפחים הביאה לכך שאפשר להפתיע את הילדים בגן עם מתקנים כמו: מגלשה ענקית, מגלשת סולמות וחבלים, מיטת צעצועים, בייסבול, מגלשת אבירים, טירות מיוחדות ועוד.

לא רק כייף

בחנויות לציוד לגני ילדים, ישנם מתקנים מתנפחים מיוחדים המיועדים לגילאים שונים, גילאי 0-3 גילאי 3-6 גילאי 6-10, המתקנים המתנפחים תורמים לפיתוח יכולות אתגריים אצל ילדים בכל הגילאים, הילדים נהנים ועוברים חוויות מדהימות בשיתוף עם החברים. יש צורך לשים לב ולעקוב אחרי ההזמנות כדי שלא להזמין פעם אחר פעם את אותם המתנפחים, צריך לגוון ולהפתיע מחדש בכל פעם.

מתנפחים לימי הולדת

ישנם סוגי מתקנים מתנפחים לימי הולדת ומסיבות כמו בובות דמויות מסרטי דיסני, דמויות של חיות שונות, דמויות שילדים אוהבים ומכירים, הדמויות גדולות וצבעוניות, הילדים אוהבים להצטלם איתם, הם מהווים אטרקציה בכל מסיבת גן או מסיבות ימי הולדת.

כל המתנפחים עוברים בדיקת תקנים ומקבלים אישור של מהנדס בטיחות והם מותאמים לגילאים להם הם מיועדים, בהזמנת מתקנים מתנפחים דרך אתר האינטרנט יש לבדוק היטב מה הם אישורי הבטיחות, רצוי שלכל מתקן יהיה מפעיל שישגיח על ההפעלה.

הזמנת מתקנים מתנפחים דרך אתר האינטרנט היא הדרך הקלה והבטוחה, היא גם נותנת למזמין ערך מוסף בכך שיש למזמין מעקב מה הוא הזמין בשנה קודמת כדי לא להזמין שוב את אותם המתקנים, שכן, כל הזמן צריך לחדש. למזמין יש כרטיס ספק ותמיד הוא זמין, בכל שעות היום ניתן לבדוק מה לחדש. חנויות לציוד גני ילדים באינטרנט מתעדכנים כל הזמן בחידושים ואיך לגרום שהחוויות של הילדים יישארו להם לזמן ארוך.

 

 

מבצעים
שעות פעילות
ימים א,ב,ד,ה בין השעות: 09:00-19:00

ימים ג,ו וערבי חג בין השעות: 14:00 - 09:00
קניה מאובטחת
תהליך הקניה בחנות בטוח לחלוטין, העברת הנתונים מתבצעת באמצעות פרוטוקול מאובטח בטכנולוגית 256 bit
מפת-הגעה
חפש אותנו בפייסבוק

ציוד לגני ילדים דניאלי צעצועים בע"מ

החברה משווקת את כל הציוד הדרוש לגני ילדים, מוסדות, מעונות ובתי ספר- מתקני חצר , ריהוט,  בימבות, משחקים, ג'ימבורי, שטיחי לינולאום ולבד, חומרי עבודה ומלאכה וציוד משרדי.

כמו כן החברה משווקת מתקני חצר, מגוון עצום של משחקים וחומרי עבודה ומלאכה ללקוחות פרטיים.

לקוחות החברה נהנים מציוד איכותי ושירות מעולה במחירים מצויינים.

על לקוחות החברה נמנים גני עירייה וגנים פרטיים, בתי ספר, מעונות, עיריות, גופים ממשלתיים, מוסדות ואלפי לקוחות פרטיים.

 

תצוגת אינטרנט | תצוגת מובייל
כל הזכויות שמורות @ לוגייט טכנולוגיות Powered by Logate Technologies