אודות צור-קשר מפת-הגעה תנאי-שירות התחבר
כל המוצרים
חפש אותנו בפייסבוק 08-8580030
ראשי    /    ציוד לגני ילדים משודרג ומושקע
קטגוריות
ציוד לגני ילדים משודרג ומושקע
 כיום גני הילדים הם ממש כמו גן שעשועים מלא בתוכן ובפעילויות, בתוך הגן ובמיוחד בחצר הגן. ציוד גן הילדים של היום הוא משודרג ומושקע מכל הבחינות.   

ציוד לגני ילדים

כיום גני הילדים הם ממש כמו גן שעשועים מלא בתוכן ובפעילויות, בתוך הגן ובמיוחד בחצר הגן. ציוד גן הילדים של היום הוא משודרג ומושקע מכל הבחינות.

ביקור ההורים

הורים בבואם לרשום את ילדיהם לגן או למעון, המראה הראשון שהם רואים הוא את חצר הגן, האם היא מושכת? האם היא מעודכנת? האם המוצרים הם איכותיים ונראים טוב? האם הם בטיחותיים? הביטחון של הילדים שלהם הוא הראשון בחשיבות, לכן, ציוד לגני ילדים היום הוא עסק רציני וחייב לעמוד בתקנים מבחינת החומרים של הציוד, הצבעים שלא יהיו רעילים, בטיחות המתקנים, שכן הילדים לא יודעים לאבחן את הסכנות, הם רואים מתקן מושך ומיד מטפסים עליו, האחריות מוטלת על המבוגרים ומזמיני הציוד לגני הילדים.

עולם ההרפתקאות

חצר גן הילדים הוא עולם מלא של אפשרויות, הוא צריך לשדר גן עדן לילדים וחופש יצירה לגננות. הוא עולם ההרפתקאות של הילדים לכן הילדים אוהבים לשחק בחצר הגן. חצר גן הילדים חייב להיות מאתגר וחוויתי, מתקני החצר חייבים להיות איכותיים ובטיחותיים. הצבעים במתקני החצר מחושבים ומעוצבים כך שהילדים ימשכו אליהם, צבעים מרגיעים ומשרים אווירת רוגע ואושר.

משחקים ומתפתחים

ציוד לגני הילדים הם לא רק משחק, הושקעה בהם מחשבה ועיצוב התורמים להתפתחות הילד. כל מגלשה או כל נדנדה יש להם תרומת להתפתחות המוטורית והפיזית של הילדים, מלבד ההנאה הגדולה שהילדים מפיקים במשחק, הם מפתחים מוטוריקה גסה ומוטוריקה עדינה שתורמת רבות להתפתחות הגיל הרך.

גננות וגננים

היום גני הילדים מושקעים ברמות גבוהות של ציוד לגן הילדים ואתם בוודאי חייבים לעמוד בתחרות ובהיצע הקיים היום באתרי אינטרנט המציעים ציוד לגני הילדים, אתם בוודאי רוצים שהגן שלכם יהיה גן מוביל בתחומו, גן מוביל חייב להיות אטרקטיבי, חדשני, מפתח ואיכותי. לכן, בבחירת הציוד לגן אין להקל ראש, צריך לבדוק היטב ולהזמין ציוד ממקום מקצועי ואמין  ואין יותר קל מאשר לעשות הזמנות דרך אתר אינטרנט אמין, תקבלו הסבר ושרות אדיב, המוצרים יגיעו אליכם במהירות ולא תצטרכו להתרוצץ ולחפש, הכל במקום אחד.

 

 

 

מבצעים
1620.00 ₪
שעות פעילות
ימים א,ב,ד,ה בין השעות: 09:00-19:00

ימים ג,ו וערבי חג בין השעות: 14:00 - 09:00
קניה מאובטחת
תהליך הקניה בחנות בטוח לחלוטין, העברת הנתונים מתבצעת באמצעות פרוטוקול מאובטח בטכנולוגית 256 bit
מפת-הגעה
חפש אותנו בפייסבוק

ציוד לגני ילדים דניאלי צעצועים בע"מ

החברה משווקת את כל הציוד הדרוש לגני ילדים, מוסדות, מעונות ובתי ספר- מתקני חצר , ריהוט,  בימבות, משחקים, ג'ימבורי, שטיחי לינולאום ולבד, חומרי עבודה ומלאכה וציוד משרדי.

כמו כן החברה משווקת מתקני חצר, מגוון עצום של משחקים וחומרי עבודה ומלאכה ללקוחות פרטיים.

לקוחות החברה נהנים מציוד איכותי ושירות מעולה במחירים מצויינים.

על לקוחות החברה נמנים גני עירייה וגנים פרטיים, בתי ספר, מעונות, עיריות, גופים ממשלתיים, מוסדות ואלפי לקוחות פרטיים.

 

תצוגת אינטרנט | תצוגת מובייל
כל הזכויות שמורות @ לוגייט טכנולוגיות Powered by Logate Technologies