אודות צור-קשר מפת-הגעה תנאי-שירות התחבר
כל המוצרים
חפש אותנו בפייסבוק 08-8580030
ראשי    /    רכישת משחקים וציוד לגני ילדים
קטגוריות
רכישת משחקים וציוד לגני ילדים
 גן הילדים כבר מזמן לא רק פינת בובות ופינת רופא, גן הילדים של היום הוא גן שהפעילות בו חייבת להיות מאתגרת מפתחת ומעשירה, ציוד לגן הילדים חייב להיות ברמה גבוהה.  

רכישת משחקים וציוד לגני ילדים

גן הילדים כבר מזמן לא רק פינת בובות ופינת רופא, גן הילדים של היום הוא גן שהפעילות בו חייבת להיות מאתגרת מפתחת ומעשירה, ציוד לגן הילדים חייב להיות ברמה גבוהה.

אז איך עושים את זה?

גננות וגננים היום יודעים כי הם חייבים שגן הילדים יהיה עם כל האפשרויות שילד צריך לפיתוח יכולות  כמו: שפה, מספרים, אותיות, שיתוף, דמיון, פינות המשחק בגנים מאורגנות כך שיש בהם פינת קריאה, פינת בובות, פינת קוביות, מרחב רביצה, פינת ציור, הכל כדי שלילד יהיו אפשרויות רבות במהלך היום לפתח יכולות רבות. באתרי ציוד לגני ילדים יש היום כל מה שדרוש לגן הילדים בתוך הגן ומחוץ לגן.

מעון יום ופעוטון, כבר מזמן לא רק בייביסיטר

מעונות ופעוטונים, להם יש צורך בציוד המתאים לגיל 0-6, יש היום שפע של אפשרויות להקים גן שהוא מודרני, איכותי ומפתח, האביזרים לגנים אלה פותחו במיוחד עם אנשי חינוך כדי שיתאימו לכל צורכי הפעוטות, כדי שיהיה להם עניין  ויתרמו לפיתוח יכולות הפעוט במוטוריקה עדינה, דמיון והעשרה, כל המשחקים בגן הילדים כמו בובות, עגלות בובה, פינת מטבח, קוביות, ספרים ועוד. הם לא רק למשחק, הם תורמים לפיתוח והעשרה לפעוטות.

למה לרכוש משחקים אלה דווקא בחנויות ציוד לגני ילדים?

יש הרבה אתרים באינטרנט המציעים משחקים וציוד לגני הילדים, לאתר כזה יש ייעוד מרכזי והוא שהמוצרים הנמכרים הם נוצרו במיוחד לגני הילדים, למעונות ולפעוטונים, מוצרים אלה יוצרו במיוחד תוך הקפדה על איכות החומרים שמהם הם מיוצרים, יש דגש רב על בטיחות המוצרים, על הצבע שמשתמשים במוצרים שאינו רעיל, על השירות והאמינות. אבל, בכל זאת יש צורך לבדוק היטב מהיכן לרכוש את הציוד לגן, את איכות המוצרים והשירות.

נוחות וחיסכון

הזמנת משחקים לגן הילדים דרך אתר האינטרנט הוכח כבר מזמן כי הוא נוח, זמין, אמין, חסכוני והשירות מעל הכל. לכן לא סתם כל הגנים והפעוטונים מזמינים דרך האתר את כל הציוד לגני הילדים ולפעוטונים. באתר האינטרנט, יתרון נוסף - מעקב קבוע וזמין על כל הרכישות שלכם והמלאי נשמר באתר וזמין לכם בכל פעם שתצטרכו לבדוק מלאי.

 

 

מבצעים
שעות פעילות
ימים א,ב,ד,ה בין השעות: 09:00-19:00

ימים ג,ו וערבי חג בין השעות: 14:00 - 09:00
קניה מאובטחת
תהליך הקניה בחנות בטוח לחלוטין, העברת הנתונים מתבצעת באמצעות פרוטוקול מאובטח בטכנולוגית 256 bit
מפת-הגעה
חפש אותנו בפייסבוק

ציוד לגני ילדים דניאלי צעצועים בע"מ

החברה משווקת את כל הציוד הדרוש לגני ילדים, מוסדות, מעונות ובתי ספר- מתקני חצר , ריהוט,  בימבות, משחקים, ג'ימבורי, שטיחי לינולאום ולבד, חומרי עבודה ומלאכה וציוד משרדי.

כמו כן החברה משווקת מתקני חצר, מגוון עצום של משחקים וחומרי עבודה ומלאכה ללקוחות פרטיים.

לקוחות החברה נהנים מציוד איכותי ושירות מעולה במחירים מצויינים.

על לקוחות החברה נמנים גני עירייה וגנים פרטיים, בתי ספר, מעונות, עיריות, גופים ממשלתיים, מוסדות ואלפי לקוחות פרטיים.

 

תצוגת אינטרנט | תצוגת מובייל
כל הזכויות שמורות @ לוגייט טכנולוגיות Powered by Logate Technologies