אודות צור-קשר מפת-הגעה תנאי-שירות התחבר
כל המוצרים
חפש אותנו בפייסבוק 08-8580030
ראשי    /    תקנון
קטגוריות
תקנון
          

אודות האתר

האתר הינו בבעלות דניאלי צעצועים בע"מ, רחוב המלאכה 7, אזור התעשייה קריית מלאכי. החברה נוסדה בשנת 1980 ועוסקת ביבוא, שיווק, יצור ומכירה של ציוד לגני ילדים.

האתר משמש הן כקטלוג, הן לרכישת מוצרים אונליין והן ככלי לבקשת הצעות מחיר. ניתן להירשם לדיוור ישיר באתר על מנת לקבל חדשות ועדכונים לדואר האלקטרוני. המוצרים שיוצעו למכירה באתר נתונים לשיקול דעתה של החברה. יתכנו מוצרים שיוצגו באתר אך לא יוצעו למכירה.

החברה תגיש הצעות מחיר לדורשים לפי שיקולה ואינה חייבת בהגשת הצעת מחיר לכל דורש.

אופן הרכישה

רשאי לרכוש באתר כל אדם מעל גיל 18, המחזיק בכתובת דואר אלקטרוני נכונה ופעילה, לאחר שנרשם לאתר ומסר את כל המידע המתבקש עי' החברה במלואו ובצורה מדויקת ואמינה. על הרוכשים באתר להחזיק כרטיס אשראי ישראלי בעל תוקף.

איך משלמים?

התשלום נעשה באמצעות כרטיס אשראי. הלקוח מזין את פרטי האשראי בדף תשלום מוצפן ומאובטח. מיד לאחר החיוב המידע נמחק. במידה והלקוח אינו מעוניין להשאיר את פרטי התשלום על גבי העמוד המאובטח באתר הוא מוזמן לבחור באופציית "הזמנה טלפונית" ונציג של החברה יחזור אליו על מנת לחייב את כרטיס האשראי שלו דרך הטלפון. בעת התשלום הלקוח משלם גם על המשלוח שבו הוא בחר. במידה וניתן לחלק את התשלום על המוצר למספר תשלומים, תשלומים אלו יהיו ללא ריבית. מוצרים שמכירם באתר הינו 0 ש"ח אינם מוצעים למכירה דרך האתר. לקוח שירכוש מוצר שמחירו 0 ש"ח לא יקבל את המוצר בכלל.

פרטיות

בעת ההרשמה לאתר הלקוח מתבקש לבחור שם משתמש וסיסמא. פרטים אלה הינם אישיים ועל הלקוח לשמור על חסיונם. במידה והלקוח העביר/ מסר פרטים אלה בצורה כזו או אחרת, כל שימוש שיעשה בחשבונו ובפטיו האישיים המוזנים בחשבונו הינו באחריותו (של הלקוח) בלבד. חברתנו אינה אחראית לכל נזק/ שימוש/ רכישה שיעשו בחשבון במקרה כזה (המקרה הנ"ל).

בעת ביצוע עיסקה על הלקוח להזין פרטים כגון שם, כתובת וטלפון. על הלקוח לדעת שמידע זה נשמר במאגרי החברה. במידה והלקוח בחר לשם באמצעות כרטיס אשראי באתר עליו לדעת שהתשלום נעשה באתר מאובטח.פרטי כרטיס האשראי נמחקים מיד לאחר הסליקה ואינם נשארים ברשותנו או ברשות גוף אחר ואינם מועברים לאף אדם/ גוף/ חברה אחרת.

מדיניות משלוחים

המשלוחים נעשים באמצעות חברת השליחויות צ'יטה. זמן האספקה הממוצע הינו עד 5 ימי עסקים.המוצרים ישלחו ישירות אל הגן/ בית הלקוח עי' חברת צ'יטה וזאת בתנאי שנציגי החברה הצליחו ליצור קשר עם הלקוח. לקוח המתגורר בישוב שאינו ישוב מרכזי (למשל: מושב, קיבוץ או עיר מבודדת) ייקח בחשבון כי תיתכן תוספת תשלום עבור המשלוח המצויין באתר וכי יתכן כי המשלוח יגיע לאחר למעלה מ-5 ימי עסקים.

כל עיכוב במשלוח המוצרים הינו באחריות חברת המשלוחים (צ'יטה). מרבית המוצרים נמצאים במלאי אך יתכן מצב שמוצר אינו קיים במלאי החברה ואו במלאי היבואן/ היצרן. במצב כזה יחול עיכוב במשלוח ואנו נודיע ללקוח.

החברה רשאית להחליט בכפוף לשיקול דעתה אם לקוח שכתובתו נמצאת בקו החלוקה הפרטי שלה יקבל את המוצרים שהזמין עי' חברת משלוחים או עי' שליחי החברה. יתכן שהמוצרים ישלחו באמצעות חברת משלוחים אחרת בהתאם לשיקול דעתה של החברה. מוצרים עליהם לא נדרשים דמי משלוח בעת השלמת העסקה והתשלום בקופה ישלחו ללא דמי משלוח. לקוח המזמין מוצר/ים בעל/י נפח/משקל חריג ידע כי החברה רשאית להחליט כי המשלוח של המוצרים הנ"ל יתבצע באופן/בתנאים שונים מתנאי המשלוח הנ"ל.

בעת ההזמנה ישנה אופציה של "איסוף עצמי". לקוח שבוחר באופציה זו יגיע אל משרדינו לאחר שהשלים את עסקת הקנייה במלואה על מנת לקחת את ההזמנה ללא חיוב בעבור השרות. הלקוח יגיע לאסוף את המוצר רק לאחר תאום מראש עם משרדנו.

משלוחים לנקודות שירות: נקודת שירות הינה בית עסק (המהווה נקודת שירות של צ'יטה שליחויות) בעיר מגורי הלקוח שאליו ניתן לשלוח את החבילה על מנת שהלקוח יוכל לאסוף אותה ממנו. נקודות שירות נמצאות אך ורק בערים מרכזיות. לנקודות שירות ישלחו מוצרים שמשקלם עד 3 ק"ג ומידת האריזה שלהם לא עולה על 20*30*30 ס"מ. במידה ולקוח יבחר במשלוח לנקודת שירות, אך נקודה כזאת אינה קיימת במקום מגוריו, הלקוח ידרש לשלם את הפרש המחיר בעבור משלוח עם שליח עד הבית. במידה ולקוח יבחר במשלוח לנקודת שירות מוצר שמשקלו/ מידותיו עולים על אלה הנ"ל, הלקוח ידרש לשלם את הפרש המחיר בעבור משלוח עם שליח עד הבית.  

 

אופן ביטול עסקה והחזרת מוצרים

ביטול עסקה נעשה עד 14 יום מיום השלמת העסקה במלואה.

במידה והלקוח כבר קיבל את המוצר ביטול העסקה יעשה במידה והמוצר יוחזר במצבו המקורי כפי שנרכש וכאשר הוא תקין לחלוטין, ללא כל פגם, לא נעשה בו שימוש והוא סגור באריזתו המקורית (לרבות עטיפת צלופן וניילון) ובתנאי שמצבו מאפשר מכירה מחודשת. בעת ביטול עסקה של מוצר שמחירו 50 ₪ ומעלה הלקוח יחויב ב 5% משווי המוצר או 100 ש"ח (הנמוך מבניהם)- דמי ביטול עסקה.

בעת ביטול עסקה לאחר קבלת המוצר הלקוח ישלם את דמי המשלוח בחזרה אל משרדינו.

בעת ביטול עסקה לאחר קבלת המוצר, שאינה נובעת מטעות של בית העסק (דניאלי צעצועים בע"מ) או בעיה במוצר הלקוח ישלם את דמי המשלוח של המוצר אליו ואת דמי משלוח המוצר ממנו (הלקוח) בחזרה אל משרדינו.

זיכוי בעבור ביטול עסקה יתבצע אך ורק לאחר שהמוצר יוחזר אל בית העסק. 

שרות לאחר הקנייה ואחריות על מוצרים

לקוח שמעוניין בשרות/שאלות לאחר הזמנה/קנייה מוזמן ליצור קשר עם משרדנו בטל: 08-8580030.  האחריות על כל המוצרים הינה אחריות היצרן/יבואן בלבד. במקרה של פגם או תקלה במוצר הלקוח יפנה ליצרן/היבואן על מנת לקבל שרות ואחריות, כאשר הוא מציג את חשבונית הקנייה. במידה והלקוח יתקל בסחבת/אטימות/שרות בלתי ראוי של היצרן/יבואן, חברת דניאלי צעצועים בע"מ תעשה כל שביכולתה על מנת ולטפל בנושא לשביעות רצון הלקוח.   

 

 

 

 

 

 

 

מבצעים
1620.00 ₪
שעות פעילות
ימים א,ב,ד,ה בין השעות: 09:00-19:00

ימים ג,ו וערבי חג בין השעות: 14:00 - 09:00
קניה מאובטחת
תהליך הקניה בחנות בטוח לחלוטין, העברת הנתונים מתבצעת באמצעות פרוטוקול מאובטח בטכנולוגית 256 bit
מפת-הגעה
חפש אותנו בפייסבוק

ציוד לגני ילדים דניאלי צעצועים בע"מ

החברה משווקת את כל הציוד הדרוש לגני ילדים, מוסדות, מעונות ובתי ספר- מתקני חצר , ריהוט,  בימבות, משחקים, ג'ימבורי, שטיחי לינולאום ולבד, חומרי עבודה ומלאכה וציוד משרדי.

כמו כן החברה משווקת מתקני חצר, מגוון עצום של משחקים וחומרי עבודה ומלאכה ללקוחות פרטיים.

לקוחות החברה נהנים מציוד איכותי ושירות מעולה במחירים מצויינים.

על לקוחות החברה נמנים גני עירייה וגנים פרטיים, בתי ספר, מעונות, עיריות, גופים ממשלתיים, מוסדות ואלפי לקוחות פרטיים.

 

תצוגת אינטרנט | תצוגת מובייל
כל הזכויות שמורות @ לוגייט טכנולוגיות Powered by Logate Technologies